חוג טניס למבוגרים

טניס "לילדים" גדולים

בני 18 ומעלה נשים וגברים ביחד או לחוד

בני 18 ומעלה נשים וגברים ביחד או לחוד

ימים ראשון עד שישי, החל מ 6:00 ועד 22:00 – ובתיאום אישי.

כמנהל הראשי של תכנית המבוגרים, אני מעורב בכל הפעילויות של המאמנים והמתאמנים ויחד עם המאמן הישיר של כל קבוצה, בונה תכנית אימונים מתאימה ועוקב אחרי התקדמותה.

קבוצות מבוגרים

המטרה בכל הרכבת קבוצה הוא ליצור קבוצה הומוגנית, אחידה ברמתה ובמטרות המתאמנים מהמשחק.

 

אימוני הבסיס

בין 7-9 מהאימונים הראשונים, הם “אימוני הבסיס” בהם לומדים את יסודות המשחק, טכניקה בסיסית, החוקים ותנועה נכונה בשטח המגרש. אימונים אלה נעשים בקבוצות של עד 6 משתתפים.

גיבוש קבוצות הומוגניות

לאחר אימוני הבסיס, מגבשים קבוצה של 4 משתתפים בהתאם ליכולות, לציפיות ולרמת ההתקדמות של חבריה. אימוני הבסיס חשובים הן למאמן והן למתאמן: המאמן לומד להכיר את היכולות הפיזיות, המנטליות ואת מידת ההשקעה של כל אחד מהחברים ויכול ליצור קבוצה הומוגנית. המתאמן, לומד להכיר את  ענף הטניס ויכול לגבש טוב יותר את רצונותיו מהאימונים על סמך התנסותו והבנת יכולותיו. אימוני הבסיס מתקיימים אחת לשבוע ביום ושעה קבועה.

·         לאחר גיבוש הקבוצה, חבריה קובעים את הימים, השעות והתדירות בהן תתאמן הקבוצה (אימון אחד או יותר בשבוע).

·         הקבוצות מתגבשות עצמאית או על ידי הרכבה הומוגנית, בהנחיית מאמני המועדון.

·         על מנת ליצור קבוצה הומוגנית – כל מתעניין יכול להגיע למפגש היכרות חינם, בתיאום מראש, להיכרות אישית עם המאמן  ובדיקת רמת המשחק שלו.

·         תשלום בקבוצה הוא לחודש שלם ולא כל אימון בנפרד. 

·         התחייבות לחודש אחד מראש בלבד.

אימונים פרטיים

בודדים או זוגות

אפשרות זו מתאימה לאנשים שמתקשים להתחייב ליום ושעה קבועים – כל אימון נקבע אישית בין המתאמן למאמן (ניתן גם לתאם אימונים אישיים בימים ובשעות קבועות, לאנשים המעוניינים במספר שיעורים מצומצם (“חבילת אימונים”),

לאנשים המעוניינים להתנסות באימוני טניס לפרק זמן מוגבל או למי שמעדיף להתאמן לבד. דרך אימון זו מאפשרת לימוד אישי, אינטימי וממוקד יותר מאשר אימון בקבוצה, תכנית האימונים נבנית בלעדית למתאמן – שבועית, חודשית ושנתית.

אימונים פרטיים מתאימים לכל רמה – בין אם מעולם לא שיחקת ובין אם אתה משחק כבר שנים. חשוב לדעת שגם בחירת המאמן נעשית על ידי שי וצוות המועדון – חשוב שהמאמן יתאים למתאמן ברמה המקצועית וברמה האישית.

 

חבטה אחת שווה אלף מילים

הגעתי אל שי טוקר ממרכז הטניס עם מטרה ללמוד טניס ולהוריד במשקל. שי תפר עבורי תוכנית אימונים אישית בה למדתי את המשחק, נהניתי מאד והמשקל היה רק הבונוס.
אוהד צפריר מקדם אתרים, SEO ישראל

סגירת תפריט