חוג טניס לילדים

חוגי טניס לילדים ונוער

· החוגים מתאימים לילדים בגילאי: 6 עד 18.

· כל הרמות.

·האימונים מתקיימים בימים ראשון עד חמישי, החל מ 14:00 ועד 20:00 בתיאום אישי.

קבוצות ילדים למתחילים

הקבוצות מתגבשות לאחר מפגש היכרות חינם, בקבוצות הומוגניות. לילדים מהווה מפגש זה אירוע חברתי ספורטיבי משולב עם תחרות בונה.

·מפגשים דו שבועיים (ימים א/ד או ב/ה ), כל אימון בן 45 דקות, עד 8 ילדים בקבוצה.

·עבודת צוות – הילדים בקבוצה הם לרוב שחקנים ברמה אחידה המאפשרת אימון דינמי,מאתגר ומהנה עוד יותר (בניגוד למשל לאימון אישי בו הילדים משחקים רק עם המאמן).

·העצמת הילדים – אנו מאמינים בהיזון חוזר חיובי ובונים מערכי אימון אשר בנויים מתרגילים שמתאימים לכל גיל המתאמנים בקבוצה עם דגש על תרגילים עם אחוז הצלחה גבוה מצד הילדים אשר יקנו לילדים  ביטחון והנאה עם שילוב של חיזוק מעמדם החברתי.

·מאמן מוסמך – האימון מתנהל על ידי מאמן מוסמך בעל תעודה ממכון מוכר.

·אימונים ארוכים – יש אפשרות לאימונים ארוכים יותר ,למתאימים ולאלו שרוצים להתקדם במהירות.  אך בשלב הראשון ולילדים צעירים מומלץ להתנסות בשלב ההתחלתי באימון באורך  45 דקות.

·פעילויות מחוץ לאימונים – אנו יוזמים לשלב את הילדים גם בפעילויות מחוץ לאימונים כגון, מחנות אימונים בחופשות מבית הספר, טיולים,מחנות אימונים בחו”ל, תחרויות, ימי הורים, ימי כייף וקייטנות.

קבוצות תחרותיות לילדים

הקבוצות מיועדות לילדים מתקדמים ששואפים למצוינות ותחרותיות

·צוות מאמנים ותיק – במועדון צוות מאמנים ותיק ומנוסה ובעל ניסיון רב עם קבוצות תחרותיות לילדים.

· תדירות ומשך האימונים –

·אימוני הטניס לילדים תחרותיים משולבים עם אימוני כושר ספציפיים לטניס, אימוני הכושר מועברים ע”י מאמני כושר מוסמכים ובעל ידע וניסיון באימון כושר המיועד לשחקני טניס תחרותיים.

·ליווי של צוות המאמנים במועדון לתחרותיות שונות.

חבטה אחת שווה אלף מילים

בני רועי משחק טניס בחוג טניס לילדים כבר שנה שנייה, נהנה מאד גם מהמשחק, גם מחברת הילדים. המאמנים מדהימים והפעילויות מתוכננות היטב.
יעקב מלר רואה חשבון

הילד שלך יכול להיות רוג'ר פדרר הבא

סגירת תפריט