אף פעם לא מאוחר לשחק טניס

טניס הוא אחד מן המשחקים הפופולאריים ביותר כיום, וברחבי העולם כולו אפשר למצוא אינספור אנשים אשר משחקים טניס בתור תחביב לשעות הפנאי, כעיסוק ספורטיבי ואפילו כמקצוע של ממש. אז אם אתם מעוניינים לשדרג את איכות החיים שלכם באמצעות תחביב חדש, אשר ביכולתו גם לשדרג את מצבכם הבריאותי והנפשי, אנחנו ממליצים לכם לבחור בחוג טניס בתל אביב מבית Ytennis .

אז מה אתם בעצם צריכים כדי להפוך את המשחק הנהדר הזה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם? כפי שתגלו לאחר קריאת מאמר זה, אינכם זקוקים לדבר מלבד הרצון ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שיעשירו את חייכם.

מה תקבלו אצלנו כחלק מחבילת אימון טניס בתל אביב?

הדרכה מקצועית אישית

במקום להתאים את התלמידים לשיטת אימון נוקשית ואחידה, אצלנו המדריכים מתאימים את עצמם לצרכים האישיים שלכם, כך שכל אחד יכול לפתח את סגנון המשחק האופייני לתכונותיו האישיות (וכמובן גם ליכולותיו הגופניות).

שימוש בעזרים טכנולוגיים

אנו משתמשים בעזרים טכנולוגיים  על מנת להבטיח שתוכלו להתקדם ולשפר את משחק הטניס שלכם, ולכן, יש אפשרות (באימונים פרטיים) לכל מתאמן לקבל לתיבת הדואר האלקטרוני שלו וידאו מהאימון, כולל דגשים מוקלטים מהמאמן, על מנת שהוא יוכל להתבונן בטעויות, לתקן אותן ולהשתפר עד האימון הבא.  בנוסף , אנו כל הזמן נשארים מעודכנים בתכני אימון חדשניים וטכניקות חדשות ללמד טניס בכל הרמות באמצעות סדנאות והשתלמויות שהמאמנים עוברים בכדי להיות הכי טובים שאפשר.

תוכנית אימונים מקצועית

אנו בונים יחד עם המתאמנים שלנו, בשיתוף פעולה מלא, תוכנית אימונית אישית בעזרתה הם יכולים לעקוב אחר התקדמותם. המתאמן יכול להציב לעצמו יעדים אישיים וברי מדידה, וכך הוא יוכל לדעת מהם הצדדים החזקים שלו ומהם הצדדים החלשים יותר שעליו לשפר.

אימון טניס במתקן מקצועי

כאשר אתם באים להתאמן אצלנו, אנו מציעים לכם את הטוב ביותר שבמגרשי הטניס במדינת ישראל. במרכז הלאומי לטניס הדר יוסף אתם תיהנו מ- 16 מגרשי טניס, כולם כוללים תאורה ותחזוקה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף על כך, לרשות המתאמנים קיר אימון בו הם יכולים להשתמש ללא כל תשלום נוסף מצדם. ואם זה לא מספיק, לרשות המתאמנים מגרש חנייה גדול וחינמי, כמו גם מקלחות המאפשרות להם להתרענן לאחר האימון.

חוויה בלתי נשכחת

בין אם אתם מעוניינים בפעילות מהנה לשעות הפנאי ובין אם אתם מחפשים דרך מקורית לשפר את הכושר הגופני שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תבחרו להשתתף בחוג טניס בתל אביב מבית  Ytennis, אנחנו נעניק לכם חוויה ספורטיבית מעשירה ומהנה.

חבטה אחת שווה אלף מילים

סגירת תפריט